Jak koupit Bitcoin přes PayPal:
Kde je možné zakoupit


Nákup bitcoinů přes PayPal Výukový graf

V tomto článku se dozvíte, kde a jak nakupovat Bitcoiny pomocí služby PayPal.

Jak si vybrat to správné místo? Zprostředkovatel Bitcoinů nebo směnárna kryptoměn?

To vše vás nyní naučíme!

Za prvé: eToro je naším nejlepším doporučením pro nákup Bitcoinů přes PayPal!


Přejít na eToro

Odmítnutí odpovědnosti: 78 % soukromých účtů v kryptoměnových CFD ztrácí peníze.

Obsah

Bitcoin s Paypal

Úvod

Kde si mohu koupit Bitcoin přes PayPal?

broker nebo burza?

ČÁST 1

Výběr broker nebo burza?

Proč koupit Bitcoin?

ČÁST 2

Skutečné Bitcoiny na PayPal

Nákup CFD na bitcoin přes PayPal

ČÁST 3

Nákup CFD Bitcoinů přes PayPal

Pozor

ČÁST 4

Pozor na podvody!

Porovnání bitcoinu s paypalem: je to výhodné?

ČÁST 5

FAQ – časté dotazy

Platformy, které přijímají PayPal

Vítěz

eToro-Icon

Hodnocení:

9.5

Maximální páka 2:1 CFD, 1:1 kryptoměna
Poplatky za vklad Zdarma; minimální vklad 50 USD
Transakční poplatky Spread 1%
Licence FCA 7973792 + AFSL #491139 + CySEC 109/10,
Kryptoměny 43+ BTC-Coin-IconETH-Coin-IconMIOTA-IconBCH-IconRipple-IconDASH-IconADA-Coin-IconEOS-IconLTC-IconNEO-IconXLM-IconZEC-IconEthereum-Classic-IconBNB-Icon
Platební metody PayPal, debitní/kreditní karta, Skrill, Neteller, SEPA převod, UnionPay, Yandex, WebMoney
Počet uživatelů 25.000.000+

Bezpečnost

Poplatky

Výběr kryptoměnOtevřete si účet »

78 % soukromých účtů CFD prodělává.


Libertex logo

Hodnocení:

9.2

Maximální páka 2:1
Minimální vklad 100 EUR
Transakční poplatky Od 0,0003%
Licence CySEC 164/12
Kryptoměny BTCETHBCHXRPLTCETCADAXLMEOSNEOTRXQTUMXEMSTEEMDashIOTAZCashBinance CoinTezosMoneroChainlinkCosmosPolkadotVechainUniswap
Platební metody SEPA, PayPal, Skrill, Neteller, Visa, Mastercard
Počet uživatelů 2.200.000+

Bezpečnost

 

Poplatky

 

Výběr kryptoměnOtevřete si účet »

Upozornění na riziko Il 75,3% soukromých účtů CFD prodělává.

Jak koupit Bitcoin pomocí PayPal?


Pokud chcete nakupovat skutečné kryptoměny pomocí PayPal, doporučujeme burzu: eToro. Zpočátku, až do roku 2018, byl eToro brokerem pouze pro CFD, poté byla zavedena podpora skutečných kryptoměn. Na konci roku 2018 se objevila dlouho očekávaná eToro Wallet, která umožňuje převést zakoupené kryptoměny do vaší peněženky. Jako takový je eToro licencován podle aktuálních předpisů EU a splňuje všechny standardy týkající se pojištění vkladů a ochrany investorů.

Krok 1

Vytvoření účtu pro nákup Bitcoinu pomocí služby Paypal


Chcete-li nakupovat Bitcoiny pomocí služby PayPal, musíte si nejprve vytvořit účet. Po úspěšné registraci se dostanete přímo do uživatelského rozhraní investiční platformy.

Zde si již můžete prohlédnout první výběr kryptoměn a derivátů, do kterých můžete na eToro investovat.

nákup bitcoinů registrace účtuIhned obdržíte e-mail s žádostí o potvrzení účtu jedním kliknutím. Poté klikněte na “Vyplnit profil (1)” a postupujte podle kroků, které jsou součástí bezpečnostního systému KYC. Jakmile dosáhnete hodnoty “100% Vyplněný profil“, můžete provést vklad (2). vyplnit profil vložit prostředky koupit bitcoin vyplnit profil

Krok 2

Vložit prostředky


V levém dolním rohu uvidíte modré tlačítko “Vložit prostředky”, které vás dovede k výběru způsobu platby:
Bitcoin koupit platební metodyPoté musíte vybrat částku, která má být vložena, a způsob platby. Nejoblíbenějšími způsoby vkladu jsou PayPal, debetní/kreditní karta a bankovní převod SEPA. Po prvním vkladu se přidá řada dalších platebních metod, jako je UnionPay, Skrill, Neteller atd.. Pokud chcete nakupovat Bitcoiny pomocí služby PayPal, stačí si pro vložení peněz zvolit službu PayPal.
bitcoin koupit výběr platebních metod

Krok 3

Kupování Bitcoinu přes PayPal


Po provedení vkladu můžete okamžitě začít nakupovat Bitcoin. Chcete-li najít svou oblíbenou kryptoměnu, přidejte si ji (1) do seznamu oblíbených (2).comprare polkadot lista preferitiPřejděte do vyhledávacího pole a zadejte Bitcoin (1), poté “Hotovo” (2) a pokračujte dál. nákupy bitcoinNyní zvažte, za jakou cenu chcete koupit Bitcoin (3). A zda chcete použít pákový efekt až 2:1.

Zadejte požadovanou částku (4) a… Gratulujeme, po kliknutí na tlačítko “Otevřít obchod” (5) jste zakoupili Bitcoin pomocí služby PayPal.bitcoin otevřít obchod

Jak mohu prodat Bitcoin na burze kryptoměn?

BTC a další kryptoměny můžete samozřejmě prodávat také na kryptoměnové burze. Ukážeme vám, jak se to dělá:

  1. Nyní se vraťte do seznamu oblíbených položek, ale tentokrát klikněte na “Prodej”.
  2. Zadejte požadovanou částku a klikněte na tlačítko “Otevřít obchod”.
  3. Takto jste prodali Bitcoin nebo vsadili na pokles ceny

Poplatky za nákup a prodej BTC na eToro

Vklad Zdarma
Nákup kryptoměn 1% spread
Převod BTC do peněženky eToro 0,5 %, minimální provize 1 USD, maximální provize 50 USD
Výběr $5
Poplatek po 12 měsících nečinnosti 10 USD měsíčně

Kupujte Bitcoin CFD přes PayPal


Připravili jsme pro vás ucelený přehled, ve kterém můžete porovnat všechny kryptoměnové brokery regulované v EU. Po důkladném otestování platforem jsme si vybrali Libertex. Libertex je kyperský broker a je součástí skupiny Libertex Group, která působí od roku 1997. Libertex je broker regulovaný Kyperskou komisí pro cenné papíry s licencí CySEC 164/12 a obchodní platformu Libertex využívá více než 2,2 milionu zákazníků v různých zemích.

Velkou výhodou Libertexu je možnost vkladu peněz různými metodami a také možnost nákupu Bitcoinů přes PayPal.

Krok 1

Otevření nákupního účtu Bitcoin CFD se službou PayPal


Pro zahájení registrace – Použijte tlačítko TRADE CRYPTO CFDS. Potřebujete pouze e-mailovou adresu a bezpečné heslo. V zájmu ochrany svého kapitálu používejte v hesle velká a malá písmena, číslice a speciální znaky. začít s bitcoin cfd otevřít účet Jakmile dokončíte registraci, budete přesměrováni přímo na ovládací panel společnosti Libertex. Potvrzení e-mailem není vyžadováno. Účet je již otevřen a můžete se přihlásit pomocí e-mailové adresy a hesla. Na účtu si můžete vybrat mezi vkladem skutečných peněz a virtuálním vkladem. Na virtuálním Demo účtu získáte částku 50 000 dolarů jako hrací peníze.

Použijte tyto peníze a seznamte se s různými funkcemi. Koneckonců, později chcete investovat skutečné peníze a tímto způsobem se můžete vyhnout případným chybám. Jakmile se budete cítit pohodlně, můžete si Bitcoin koupit za skutečné peníze. Abyste tak mohli učinit, musíte se přepnout na svůj skutečný účet a zakoupit BTC.

Než budete moci provést jakoukoli akci, musíte svůj účet potvrdit. Klikněte na své jméno v pravém horním rohu a poté na “Spravovat profil”. Pro vaši bezpečnost zde můžete také potvrdit svou e-mailovou adresu. Dokud není potvrzena, mohou ji hackeři změnit a ukrást váš majetek! Musíte také potvrdit své základní údaje a zadat své telefonní číslo. Jen tak máte jistotu, že jsou vaše peníze skutečně v bezpečí.


Krok 2

Vklad finančních prostředků


Nyní můžete na svůj účet vložit prostředky a začít obchodovat. U některých platebních metod můžete začít vkládat peníze během několika sekund. Tlačítko Vložit prostředky najdete přímo v navigaci. Společnost musí potvrdit vaši totožnost do 15 dnů od prvního vkladu. Za tímto účelem musíte předložit kopii svého cestovního pasu nebo občanského průkazu. Libertex rovněž požaduje fakturu od vašeho poskytovatele služeb nebo telekomunikačních služeb, aby zaručil pravost vašich dokladů totožnosti. Na jednu stranu je to samozřejmě úsilí, ale investovat peníze by mělo vyžadovat úsilí. vklad do Bitcoin cfd platformyPři vkladu peněz bankovním převodem není vyžadována žádná minimální výše investice. U všech ostatních platebních metod musíte vložit alespoň 100 EUR. Vklady přes PayPal, Skrill a kreditní kartu jsou velmi rychlé. Peníze jsou zde k dispozici ihned po dokončení platebního procesu. U ostatních způsobů platby je čekací doba 48 hodin.

Převod může trvat 2 až 5 dní. Po výběru požadované částky a způsobu platby můžete proces dokončit kliknutím na tlačítko “Deposit”. Finanční prostředky budou převedeny na váš účet dle použitého způsobu platby. Nejbezpečnější způsob, jak provést vklad, je prostřednictvím služby PayPal. Stačí zadat částku a svou e-mailovou adresu. Poté budete přesměrováni na stránku PayPal, kde můžete pokračovat v postupu. způsoby vkladu na nákup Bitcoin cfd vklad na nákup Bitcoin cfd

Krok 3

Koupit Bitcoin CFD


Vložené prostředky jsou nyní k dispozici a vy můžete okamžitě začít obchodovat s Bitcoinem. Můžete si vybrat BTC ze seznamu dostupných kryptoměn nebo jednoduše zadat “Bitcoin” do vyhledávače. hledání bitcoinu Na základě toho obdržíte certifikát pro směnný kurz dolaru BTCUSD – Bitcoin. V současné době žádný jiný broker nenabízí více kryptoměn k obchodování než Libertex. Do společnosti Bitcoin můžete investovat přímo pomocí tlačítka “Open trade“. Měli byste se také předem rozhodnout, zda chcete sázet na růst nebo pokles cen. koupit bitcoin cfd Po výběru strategie si může zvolit velikost pozice a multiplikátor (pákový efekt) podle svého výběru. U Libertexu můžete použít maximální pákový efekt 1:2. Po výběru stiskněte tlačítko “Buy“. Pokud kliknete na tlačítko Buy nebo Sell, Libertex otevře vaši pozici k obchodování.


Krok 4

Nákup a prodej Bitcoinu

Po otevření obchodu můžete Bitcoiny kdykoli znovu prodat.

Zejména pokud jste nezadali Stop Loss nebo Take Profit, měli byste pravidelně kontrolovat, zda je obchod stále v souladu s vaší strategií.

Když kliknete na obchodní pozici, Libertex zobrazí možnosti akce.

Zde můžete snadno zvýšit svou pozici, otevřít nebo zavřít jinou pozici.

Leave a Comment

Marek Matoušek

Autor: Marek Matoušek

Marek Matoušek je šéfredaktorem portálu bitzacit.cz, jednoho z předních českých zdrojů informací o bitcoinu a technologii blockchain. Vytvořil nejcennější články na tomto webu. Marek se o bitcoinu a blockchainu poprvé dozvěděl již v roce 2016 a jejich revoluční potenciál ho nadchl a přispěl k jeho profesnímu zájmu o digitální měny a jejich základní technologie. Marek rád čte knihy o technologiích budoucnosti, zejména ty, které zkoumají dopady nových technologií na celou společnost.