Bybit recenze – Páková obchodní burza – Bonus až 3 000 dolarů

V tomto článku se dozvíte o kryptografické burze Bybit kde můžete obchodovat s Bitcoinem, ETH, EOS a XRP s pákovým efektem. Pomůže vám to získat fundované recenze Bybit, abyste se mohli rozhodnout, zda je pro vás tato platforma vhodná, nebo ne. Bybit je burza, která umožňuje obchodovat s Bitcoiny, Ethereem, Ripplem a EOS s pákovým efektem až 100:1.

Za velmi krátkou dobu se jim podařilo vybudovat zákaznickou základnu čítající více než 2 000 000 obchodníků a neustále zvyšující se objem. V roce 2022 se burza stala oficiálním sponzorem Redbullu ve Formuli 1.Můžete testovat Bybit, žádný vklad s 10 USD zdarma.


bybit logo
Burza

Hodnocení BitZacit:

9.0/10

Maximální páka 100:1
Sídlo Dubaj
Poplatky za podání žádosti Karta 2%
Transakční poplatky 0,075%
Kryptoměny 15 BTC kryptowaluta logoETH Logo kryptoměny BCH logo della criptovalutaRipple Logo kryptoměny Logo kryptoměny ADALogo kryptoměny LTCLogo kryptoměny Tezos
Způsoby platby Kryptoměny, Visa, MasterCard
Počet uživatelů 3.000.000+

Zabezpečení


Výdaje


Snadné používání


Zákaznický servis


Otevřete si účet »

kryptografická burza bybit

Podmínky bonusu u společnosti Bybit jsou následující:

 • Vklad 100 USD – přinese vám bonus 1 USDC.
 • Vklad 500 USD – přinese vám bonus 15 USDC.
 • Vklad 1500 USD – přinese vám bonus 45 USDT.
 • Vklad 3000 USD – obchody za 10 000 USD – přinese vám bonus 120 USDT
 • Vklad 6000 USD – obchody za 30 000 USD – přinese vám bonus 240 USDT
 • Vklad 20 000 USD – obchody za 100 000 USD – přinese vám bonus 800 USDT
 • Vklad 100 000 USD – obchody za 1 000 000 USD – přinese vám bonus 3000 USDT

bybit bonus


bybit logo
Burza

Hodnocení BitZacit:

9.0/10

Maximální páka 100:1
Sídlo Dubaj
Poplatky za podání žádosti Karta 2%
Transakční poplatky 0,075%
Kryptoměny 15 BTC kryptowaluta logoETH Logo kryptoměny BCH logo della criptovalutaRipple Logo kryptoměny Logo kryptoměny ADALogo kryptoměny LTCLogo kryptoměny Tezos
Způsoby platby Kryptoměny, Visa, MasterCard
Počet uživatelů 3.000.000+

Zabezpečení


Výdaje


Snadné používání


Zákaznický servis


Otevřete si účet »

Kryptografická burza Bybit recenze a přehled

Bybit je burza pro obchodování s marží, která nabízí trvalé kontrakty s až 100x pákovým efektem. Společnost sídlí v Singapuru a byla založena v roce 2018. Tým společnosti Bybit tvoří zkušení odborníci v oblasti financí, technologií a obchodování. Generálním ředitelem společnosti je Ben Zhou, který dříve pracoval jako softwarový inženýr ve společnosti Google.

Bybit má odstupňovanou strukturu poplatků, s nižšími poplatky pro obchodníky s vyššími objemy. Poplatky za vytvoření účtu začínají na 0,025 % a končí na 0,075 %. Tyto sazby se snižují na polovinu pro uživatele, kteří obchodují s více než 100 miliony dolarů měsíčně.

Platforma Bybit je webová a nevyžaduje, aby si uživatelé stahovali žádný software. Je k dispozici také jako mobilní aplikace pro zařízení se systémem Android a iOS. Společnost Bitmex byla dlouhou dobu nespornou jedničkou mezi burzami pro obchodování s maržemi. Postupem času se však prosadily další burzy, zejména Deribit a Bybit, a to jak z hlediska počtu uživatelů, tak i objemu obchodů.

Bybit je nejmladší ze tří burz a funguje od března 2018. Největší růst však za posledních 24 měsíců zaznamenala společnost Bybit. V naší recenzi bychom vám rádi představili tuto burzu a ukázali vám důvody tohoto rychlého růstu tím, že se s vámi podělíme o naše recenze Bybit.

Stručný přehled a recenze Bybit

 • Sídlí v Singapuru, má kanceláře v Hongkongu a na Tchaj-wanu a působí pod společností Bybit Fintech Limited, registrovanou na Britských Panenských ostrovech.
 • Silný tým složený z odborníků na blockchain a finanční sektor
 • Zaměstnanci výzkumu a vývoje společnosti BAT a pracovníci řízení rizik jsou absolventy společnosti Morgan Stanley
 • Velký důraz na bezpečnost: hierarchický deterministický systém studené peněženky, plné šifrování SSL, ruční výběry třikrát denně
 • Obchodování s pákovým efektem pro trvalé kontrakty na BTC, ETH, XRP a EOS s pákovým efektem až 100:1
 • Žádné KYC až do výše 2 BTC
 • Sleva pro tvůrce -0,025 %, poplatky pro příjemce 0,075 %
 • Zobrazení PnL v USD a BTC, koncové zastávky s funkcí zavírání
 • Žádné přetížení systému, zpracování až 100 000 obchodů za sekundu
 • Živá podpora 24/7

bybit recenze - proč si vybrat tuto výměnu

Rychlost a škálovatelnost obchodu (TPS)

Jedním z hlavních důvodů, proč mnoho obchodníků hledá alternativu k Bitmexu, je pravděpodobně notoricky známá chyba přetížení systému. Pokud dojde k takovému “přetížení”, je ve frontě tolik objednávek, že nelze přijímat nové požadavky. A při obchodování s marží je rychlost klíčová vzhledem k velkému násobku, který může vést k vysokým odchylkám během několika sekund. Obchodník si to samozřejmě uvědomuje, ale i tak je to nepříjemné. Společnost Bybit tvrdí, že tento problém se na její burze nemůže vyskytnout. Mechanismus porovnávání, který se zde používá, dokáže zpracovat 100 000 objednávek za sekundu.

Uživatelsky přívětivé rozhraní systému Bybit

Uživatelsky přívětivé a intuitivní rozhraní je při obchodování nesmírně důležité. Rozhraní Bybitu je podobné rozhraní Bitmexu. Obchodníci, kteří jsou zvyklí na uživatelsky přívětivé rozhraní Bitmexu, mohou snadno přejít na Bybit. Obchodní rozhraní ByBit

Co jsou bitcoinové futures, swapy, marže a pákový efekt?

Než přejdeme k recenzi Bybit, rádi bychom vám stručně vysvětlili některé základní pojmy, které vám pomohou lépe pochopit téma “obchodování s marží”, pokud jste se jím nikdy předtím nezabývali. Bitcoin Futures. Pro vypořádání se obvykle používá referenční cena nebo index. Futures kontrakt se může obchodovat nad nebo pod referenční cenou, ale nakonec se vypořádá za referenční cenu. Pokud se kontrakt obchoduje nad referenční hodnotou, nazývá se “contango”. Pokud je tedy tento kontrakt při expiraci v 5% contangu, vypořádá se za cenu o 5 % nižší, než za jakou se obchodoval. Naopak, pokud se obchoduje pod referenční hodnotou, nazývá se reverzní sazba. Obvykle můžete tyto kontrakty na Bitcoiny držet “dlouho” nebo “krátce”. Nejedná se o nic jiného než o sázku na to, zda se cena zvýší nebo sníží.

Bitcoinové swapy: Existuje ještě jeden typ smlouvy – swap neboli věčný swap. Věčná znamená, že tato výměna není nikdy pevně stanovena, ale trvá navždy. Krátké pozice se vyměňují za dlouhé a naopak

Obchodování s bitcoinovou marží/pákovým efektem : Tyto bitcoinové kontrakty můžete obvykle obchodovat na “marži”. To znamená, že si půjčujete peníze, abyste znásobili své zisky nebo ztráty. Díky tomu můžete při obchodech využívat pákový efekt. Některé kryptografické burzy, které nabízejí obchodování s marží, umožňují pákový efekt až x100.

Částka, kterou poskytnete na obchod, je marže. Předpokládejme, že obchodujete 0,1 BTC s desetinásobnou finanční pákou. Stačí vložit 0,01 BTC. Všechny vaše zisky se vynásobí deseti. Stejně tak ale i vaše ztráty. Pokud tedy cena klesne o 10 %, vaše ztráta je 100 %, což znamená, že vaše pozice je zlikvidována a vaše marže je použita na vrácení vypůjčených BTC, které financovaly obchod.

Zkušenosti s vklady a výběry v Bybit

Bybit donedávna s měnami FIAT nepracoval. To znamená, že jste museli svůj účet financovat jednou z podporovaných kryptoměn (BTC, ETH, EOS nebo XRP). Kromě obvyklého transakčního poplatku nevznikají s tímto typem vkladu žádné další náklady.

Bitcoin: 0.0005 BTC

Ethereum: 0,01 ETH

EOS: 0,1 EOS

Ripple: 0,25 XRP

V poslední době však můžete na Bybit vkládat také kreditní a debetní kartou. Všimněte si, že Bybit zavedl kontrolu KYC (know-your-customer) pouze pro vklady nebo výběry nad 2 BTC. Pokud tedy tento limit nepřekročíte, nemusíte burze poskytovat žádné doklady totožnosti. Jakmile si tedy otevřete účet a provedete vklad, můžete začít obchodovat přímo.


bybit logo
Burza

Hodnocení BitZacit:

9.0/10

Maximální páka 100:1
Sídlo Dubaj
Poplatky za podání žádosti Karta 2%
Transakční poplatky 0,075%
Kryptoměny 15 BTC kryptowaluta logoETH Logo kryptoměny BCH logo della criptovalutaRipple Logo kryptoměny Logo kryptoměny ADALogo kryptoměny LTCLogo kryptoměny Tezos
Způsoby platby Kryptoměny, Visa, MasterCard
Počet uživatelů 3.000.000+

Zabezpečení


Výdaje


Snadné používání


Zákaznický servis


Otevřete si účet »

Obchodní poplatky ByBit

Jak už je u derivátů obchodovaných online běžné, Bybit používá model tvorby cen “market maker/taker”, což je důležité kritérium pro vaše hodnocení Bybitu. Poplatky, které platíte, závisí na tom, zda burze poskytujete likviditu. Pokud tak učiníte, budete klasifikováni jako tvůrce trhu a obdržíte slevu. 0,025 % se vyplácí za každý jednotlivý obchod, pro který poskytnete likviditu. Pokud jste běžný obchodník a jste tedy klasifikováni jako tvůrce trhu, účtuje si společnost Bybit 0,075 % za obchod. Obchodní poplatek = hodnota pozice * sazba obchodního poplatku

Kontrakty Maximální pákový efekt Výrobce Přijímající
BTC/USD 100x -0,025% 0,075%
ETH/USD 100x -0,025% 0,075%
XRP/USD 25x -0,025% 0,075%
EOS/USD 25x -0,025% 0,075%

Další funkce

 • Integrace se službou Tradingview.
 • SL/TP (Stop Loss & Take Profit). Tato funkce na Bitmexu a Deribitu chybí.
 • Trailing Stops: Užitečná funkce pro obchodníky, kteří se zaměřují na trendy a/nebo mají málo času.
 • Bezplatný vzdělávací obsah: Na serverech Medium a Twitter společnost Bybit často zveřejňuje bezplatný obsah, který umožňuje jejím obchodníkům dozvědět se více o obchodování. Vzhledem k vysokému riziku spojenému s obchodováním s marží je to velmi rozumné a žádná jiná burza to v této podobě nenabízí.
 • Podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu: prostřednictvím integrovaného chatu podpory, skupiny Telegram nebo také přes Twitter vždy dostanete rychlou uspokojivou odpověď, pokud se vyskytnou nějaké problémy s platformou nebo vaším vlastním účtem.

Jak se mohu zaregistrovat u společnosti Bybit?

1. Registrace

Registrace je velmi jednoduchá. Vzhledem k tomu, že Bybit nezavedl postup KYC až do 2BTC, stačí se zaregistrovat:

 • E-mailová adresa
 • Heslo

Začít obchodovat. Po kliknutí na potvrzovací odkaz v dalším e-mailu je váš účet připraven k použití. jak se zaregistrovat u společnosti bybit

2. Vklad na Bybit

ByBit vklad

3. První obchod

Jakmile obdržíte svůj vklad, můžete začít obchodovat. V horní nabídce rozhraní si můžete vybrat, zda chcete obchodovat s BTC, ETH, EOS nebo XRP: Horní menu rozhraní Bybit Výběrem možnosti “BTCUSD Perpetual” se dostanete do obchodního rozhraní tohoto páru: Následující obrázek ukazuje vstupní masku pro provedení obchodu: Pákové obchodování na ByBit Zde si můžete vybrat mezi limitním, tržním a podmíněným příkazem. Pomocí posuvníku níže můžete vybrat pákový efekt, se kterým chcete obchodovat. Pod tím jsou pole pro zadání požadované ceny příkazu (zde pro limitní příkaz) a počtu (“Qty”; množství) kontraktů, hodnoty příkazu a dostupné marže. Transakce se uzavře kliknutím na tlačítko “Buy/Long” nebo “Sell/Short”. Všechny otevřené pozice se zobrazují ve stejném rozhraní pod grafem a poskytují vám informace o všech důležitých detailech, jako je objem pozice, vstupní cena, likvidační cena, použitá marže, nerealizovaný PnL, realizovaný PnL a vaše stop limity: ByBit Bitcoin Trading

Bybit Security

Společnost Bybit bere zabezpečení vážně a všem uživatelům nabízí dvoufaktorové ověřování. Burza také vyžaduje, aby její uživatelé prošli postupy Know Your Customer (KYC) pro vklady nad 2 BTC. Bybit navíc ukládá většinu prostředků svých uživatelů do studeného úložiště. To znamená, že nejsou uloženy online, a jsou proto méně náchylné k útokům hackerů.

Zákaznický servis Bybit

Bybit je jednou z mála kryptoměnových burz, které nabízejí nepřetržitý zákaznický servis. Společnost má tým specializovaných zástupců zákaznického servisu, kteří jsou k dispozici pro zodpovězení dotazů a řešení problémů nepřetržitě.

Závěr o vašich recenzích Bybit

Bybit je nejlepší alternativou k Bitmexu pro začátečníky i profesionály, kteří již obchodují na jiných burzách. Tým Bybit neustále pracuje na vylepšování již tak velmi dobré platformy a ochotně zapracovává zpětnou vazbu od uživatelů. Přehledné rozhraní, bezproblémové obchodování díky dobré technické infrastruktuře a silně rostoucí likvidita jsou podle našeho názoru známkou toho, že tato burza má před sebou velkou budoucnost.

Společnost Bybit bere zabezpečení vážně a všem uživatelům nabízí dvoufaktorové ověřování. Burza také vyžaduje, aby její uživatelé, kteří vkládají více než 2 BTC, prošli postupy Know Your Customer (KYC). Bybit navíc ukládá většinu prostředků svých uživatelů do studeného úložiště. To znamená, že nejsou uloženy na internetu, a jsou proto méně náchylné k útokům hackerů. Tým zákaznického servisu společnosti Bybit je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby zodpověděl dotazy a vyřešil problémy.

Celkově je Bybit zavedenou a uznávanou kryptoměnovou burzou, která nabízí službu obchodování s marží s až 100x pákovým efektem. Je to skvělá volba pro zkušené obchodníky, kteří hledají platformu pro obchodování s vysokou pákou. Popularita burzy navíc roste díky globálním sportovním partnerstvím, jako je například partnerství s Red Bull Racing. Nyní, když znáte všechny podrobnosti týkající se výměny, máte k dispozici recenze Bybit, které vám pomohou rozhodnout, zda je pro vás tato platforma vhodná.


bybit logo
Burza

Hodnocení BitZacit:

9.0/10

Maximální páka 100:1
Sídlo Dubaj
Poplatky za podání žádosti Karta 2%
Transakční poplatky 0,075%
Kryptoměny 15 BTC kryptowaluta logoETH Logo kryptoměny BCH logo della criptovalutaRipple Logo kryptoměny Logo kryptoměny ADALogo kryptoměny LTCLogo kryptoměny Tezos
Způsoby platby Kryptoměny, Visa, MasterCard
Počet uživatelů 3.000.000+

Zabezpečení


Výdaje


Snadné používání


Zákaznický servis


Otevřete si účet »

Marek Matoušek

Autor: Marek Matoušek

Marek Matoušek je šéfredaktorem portálu bitzacit.cz, jednoho z předních českých zdrojů informací o bitcoinu a technologii blockchain. Vytvořil nejcennější články na tomto webu. Marek se o bitcoinu a blockchainu poprvé dozvěděl již v roce 2016 a jejich revoluční potenciál ho nadchl a přispěl k jeho profesnímu zájmu o digitální měny a jejich základní technologie. Marek rád čte knihy o technologiích budoucnosti, zejména ty, které zkoumají dopady nových technologií na celou společnost.