CoinLoan Recenze – kryptoměnové úvěry a vklady

CoinLoan byla založena v roce 2017 a je známou platformou pro P2P půjčky se sídlem v Estonsku. Platforma nabízí uživatelům skvělé úrokové sazby a zároveň nejlepší fixní úrokové sazby pro ty, kteří chtějí vydělávat pasivní příjem online. Podle naší recenze CoinLoan byla ICO CoinLoan spuštěna na začátku roku 2017 s cílem získat prostředky na její vývoj. Platforma umožňuje uživatelům půjčovat si finanční prostředky na krátkou i dlouhou dobu. Doba trvání půjčky se pohybuje od 30 dnů do tří let. V závislosti na délce trvání půjčky musí uživatelé platit úroky z vypůjčených prostředků, stejně jako každý jiný věřitel.

Coinloan logo

Hodnocení BitZacit:

9.2/10

Sídlo Estonsko
Kryptoměny k pronájmu USDC, USDT, BUSD, TUSD, PAX, DAI, EUR, GBP, BTC, WBTC, ETH, LTC, XRP, XMR, LINK
Úroky z úvěru 4.5% - 11.95%
Doba výpůjčky 1 měsíc - 3 roky
Způsoby platby Kryptoměny, SEPA, SWIFT

Zabezpečení

Úroky z vkladů

Úroky z půjček


Otevřete si účet »

Recenze CoinLoan – Co je CoinLoan?

CoinLoan je jednou z nejbezpečnějších platforem pro půjčování kryptoměn, která je určena jak pro dlužníky, tak pro věřitele. Pokud si chce uživatel půjčit peníze, funguje tato platforma stejně jako jakýkoli jiný věřitel. Investor musí jako kolaterál použít vlastní fiat nebo kryptoměny. Pokud navíc použijí tokeny CoinLoan (CLT), mohou získat vyšší výnosy. Uživatelé mohou půjčit až 70 % svých prostředků ve fiat měnách nebo kryptoměnách jako půjčku do hodnoty. Na platformě CoinLoan mohou uživatelé nakupovat, obchodovat a prodávat aktiva. Platforma podporuje převody akcií prostřednictvím systémů SEPA, SWIFT, MasterCard, Visa, AdvCash a bankovních převodů.

CoinLoan recenze – Jak CoinLoan funguje?

Společnost CoinLoan je důvěryhodná, má licenci estonského úřadu pro finanční služby a pojistnou smlouvu na 200 milionů dolarů u Lloyd’s. CoinLoan nabízí klíčové finanční služby, jako jsou půjčky ve fiat a kryptoměnách, sazby vkladů a dokonce i kryptoburzy. Společnost CoinLoan působí ve více než 150 zemích světa, včetně Velké Británie, USA a některých významných evropských zemí. Podle naší recenze CoinLoan podporuje CoinLoan více než 15 digitálních měn pro okamžité půjčky nebo směny kryptoměn. Kromě toho mohou uživatelé vybírat a vkládat své měny pomocí obvyklých platebních možností nabízených pro přístup k funkcím platformy.

Uživatelé musí projít procesem KYC, který lze dokončit během několika minut. Uživatelé se musí zaregistrovat na platformě CoinLoan a vložit kryptoměnu nebo fiat měnu na svůj úročený účet. Prostřednictvím tohoto účtu jim budou každý měsíc vypláceny úroky. Tyto prostředky používá společnost CoinLoan k poskytování půjček dlužníkům. Dlužníci používají k zajištění půjčky své zůstatky v kryptoměnách. Po splacení půjčky dostane dlužník zpět dříve zastavenou kryptoměnu. CoinLoan je regulována a autorizována několika úřady, včetně FATCA FFI, FinCEN MSB, MTR licence pro finanční instituce a MTR licence pro virtuální měnové peněženky.

CoinLoan – výhody a nevýhody

Výhody
  • Snadno použitelná platforma
  • Poskytuje půjčky ve fiat a kryptoměnách 
  • Půjčování s kryptografickým kolaterálem
  • Nabízí fiat i krypto úrok z vkladů  
  • Neúčtuje poplatky za vklady ani výběry
Nevýhody
  • Vzhledem k tomu, že kryptoměny jsou ovlivněny volatilitou, může to mít vliv na úvěrové
  • Pokud uživatel nepoužije minci CLT, obdržené úroky budou nižší.

Kryptoměnové půjčky v zástavě nabízené společností CoinLoan

CoinLoan nabízí různé typy půjček, z nichž některé jsou půjčky z kryptoměny na fiat, z fiat na kryptoměnu nebo z kryptoměny na kryptoměnu. Tyto půjčky jsou nabízeny s některými jedinečnými vlastnostmi, jako je flexibilní splátkový kalendář, bez blokace a bez kontroly úvěrové historie. CoinLoan je platforma pro poskytování půjček v kryptoměnách, která vám umožní získat půjčky zajištěné kryptoměnami a získat úroky z vašich aktiv. CoinLoan je název řady možností půjček, které jsou na CoinLoan k dispozici. Nabízí vysoce přizpůsobené nástroje, které umožňují poskytovat půjčky zajištěné kryptoměnami ve fiat i digitálních měnách.

CoinLoan je platforma, která umožňuje bezpečné a legální půjčky; nevyžaduje, aby uživatelé měli úvěrovou historii, a pokud nabídnou jako zástavu pro splacení půjčky nějaké aktivum, je to dostatečné zajištění půjčky. Doba splatnosti půjčky se pohybuje od 30 dnů do tří let a dlužník se může zavázat k předčasnému splacení půjčky bez jakýchkoli nákladů. Zbytek úvěru musí splatit z majetku, který si sám vybere, nebo z majetku použitého jako zástava. Co se týče úrokových sazeb, jejich konečná výše se odvíjí od poměru výše úvěru k hodnotě nemovitosti (LTV). Pokud spotřebitel poskytne větší zajištění, získá lepší podmínky. Navíc po získání úvěru může spotřebitel zvýšit podmínky týkající se výše zajištění. Spotřebitel tak může snadno pokrýt náklady na úroky z úvěru.

Půjčky stabilních mincí od CoinLoan

Seznam půjček nabízených na platformě Stable Coins v době psaní článku:
Stabilní půjčky na mince s CoinLoan

Fiat půjčky od CoinLoan

Seznam půjček nabízených ve fiat měnách na platformě v době psaní tohoto článku:
hotovostní půjčky od CoinLoan

Kryptoměnové půjčky od CoinLoan

Seznam kryptoměnových půjček nabízených na platformě v době psaní tohoto článku.
kryptoměnové půjčky od Coinloan

Úročený účet u CoinLoan

CoinLoan umožňuje uživatelům získat složený úrok, když si na svůj účet CoinLoan vloží finanční prostředky. Úrokový účet je jednou z nejvýnosnějších funkcí platformy. Nabízí pevnou úrokovou sazbu až 12,3 % APY pro vklady v eurech nebo stablecoinech. Úročený účet je jednou z nejvýhodnějších funkcí, které jsou uživatelům nabízeny ve srovnání s tradičními bankovními metodami. Jednoduše řečeno, uživatelé mohou kdykoli vybrat svá aktiva bez sankcí. Spotřebitelům je nabízena denní úroková sazba a jedná se o flexibilní nástroj, který bezpečně zvyšuje úspory, přičemž spotřebitel má plný přístup ke svým prostředkům.

CoinLoan recenze – shrnutí

CoinLoan je spolehlivá platforma pro půjčování kryptoměn a uživatelé mohou získat úroky ze svých kryptoměnových aktiv. Platforma je oficiálně regulovaná a licencovaná a nabízí svým uživatelům vynikající funkce, jako je špičkové zabezpečení a vynikající zákaznický servis. CoinLoan roste exponenciálně na trhu kryptoměn a nabízí několik zajímavých funkcí, jako je 24×7 živá podpora, intuitivní uživatelské rozhraní a pokročilá mobilní aplikace, která pomáhá uživatelům spravovat jejich digitální aktiva na cestách. CoinLoan navíc vyniká tím, že svým investorům nabízí úrok z jejich kryptoměnových podílů, což je novinka, kterou nenabízí žádná jiná platforma v oblasti kryptoměn.

Marek Matoušek

Autor: Marek Matoušek

Marek Matoušek je šéfredaktorem portálu bitzacit.cz, jednoho z předních českých zdrojů informací o bitcoinu a technologii blockchain. Vytvořil nejcennější články na tomto webu. Marek se o bitcoinu a blockchainu poprvé dozvěděl již v roce 2016 a jejich revoluční potenciál ho nadchl a přispěl k jeho profesnímu zájmu o digitální měny a jejich základní technologie. Marek rád čte knihy o technologiích budoucnosti, zejména ty, které zkoumají dopady nových technologií na celou společnost.