eToro recenze, názory, poplatky platformy

Pokud hledáte recenzi obchodní platformy eToro, jste na správném místě. Po jejím podrobném otestování vám přinášíme naši recenzi a názor na eToro.

Platforma eToro umožňuje investorům prohlížet, sledovat a kopírovat nejlepší obchody velkých investorů. Platforma také umožňuje uživatelům vzájemně komunikovat a diskutovat o investičních strategiích, takže je skvělým místem pro začátečníky s malými nebo žádnými zkušenostmi, kteří se chtějí dozvědět o obchodování s kryptoměnami, akciemi a dalšími komoditami.

Co se nám na eToro líbilo

 • Schopnost kopírovat přední marketéry
 • Bezproblémové transakce s českými bankovními účty a kartami
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní
 • Rychlost a jednoduchost nákupu kryptoaktiv
 • Nízké poplatky za transakce a výběry

Co se nám na eToro nelíbilo

 • Nedostatek češtiny na platformě
 • Nedostatek živého chatu v češtině
 • Není vhodné pro pokročilé obchodníky, kteří používají technickou analýzu
eToro-Icon
Hybrid

Hodnocení BitZacit:

9.5/10

Maximální páka 2:1 CFD
Poplatky za podání žádosti Zdarma; minimální vklad 100 USD
Transakční poplatky Spread 0% akcie, 1% CFD
Licence FCA 7973792 + AFSL #491139 + CySEC 109/10,
Kryptoměny 43+ BTC-Coin-IconETH-Coin-IconMIOTA-IconBCH-IconRipple-IconDASH-IconADA-Coin-IconEOS-IconLTC-IconNEO-IconXLM-IconZEC-IconEthereum-Classic-IconBNB-Icon
Platební metody PayPal, debetní/kreditní karta, Skrill, Neteller, SEPA, UnionPay, Yandex, WebMoney
Počet uživatelů 25.000.000+

Zabezpečení


Výdaje


Snadné používání


Zákaznický servis


Otevřete si účet »

78 % soukromých účtů CFD prodělává.Pro koho je eToro vhodné?

 • Začínající obchodníci, kteří chtějí používat funkci Copy Trading
 • Investoři, kteří chtějí nakupovat a ukládat kryptoměny
 • Zkušení obchodníci, kteří chtějí těžit ze svých dovedností získáváním následovníků

O společnosti eToro

eToro je sociálně založená společnost zabývající se obchodováním s různými aktivy. Společnost založili v roce 2007 bratři Yoni Asiya a Ronen Asiya společně s Davidem Ringem a do dnešního dne si buduje dobrou pověst. Rychle se stává “přední světovou sociální obchodní sítí”.

Společnost je globální obchodník, který se specializuje na sociální obchodování a umožňuje zákazníkům obchodovat s reálnými a kryptoměnami, stejně jako s rozdílovými smlouvami v různých třídách aktiv.

Platforma eToro, kterou jsme testovali, má všechny potřebné licence pro provoz v EU, z nichž nejdůležitější jsou regulátoři CySEC a FCA.

Většina obchodních brokerů vám neumožňuje koupit skutečnou kryptoměnu – místo toho musíte zakoupit produkt zvaný CFD (contract for difference).

To je i případ eToro, ale s jedním významným rozdílem, poskytuje peněženku eToroX pro ukládání skutečné kryptoměny.

Sociální obchodování

Nejatraktivnějším prvkem je sociální obchodování, které lze popsat jako nákup a prodej komodit s pomocí vašich přátel. Například ve světě online investování existuje mnoho sociálních sítí podobných Facebooku nebo Twitteru. platforma eToro je jedinečná tím, že na můžete komunikovat s ostatními uživateli prostřednictvím příspěvků, komentářů a lajků. Můžete tak diskutovat o obchodních nápadech se svými přáteli investory, aniž byste museli opustit stránky. Na platformě je registrováno více než 25 milionů uživatelů, což ji řadí na špičku všech burz a platforem.

Dostupná obchodní aktiva na eToro

etoro trading interface

Kryptoměny (CFD) 76
Zásoby 3000+
ETFS 250+
Indexy 16
Forexové páry 49
Symboly pro obchodování celkem 3300+

Kryptoměny

eToro je jedním z nejlepších míst pro nákup kryptoaktiv. Platforma nabízí více než 76 kryptografických tokenů a pravidelně přidává nové. K dispozici jsou přední tokeny, jako jsou BTC, ETH, BNB, XRP, ADA, SOL , a také populární meme tokeny jako DOGE a SHIB. společnost eToro vyžaduje minimální obchod ve výši 10 USD. Pokud se například BTC obchoduje za 1000 USD a uživatel investuje 10 USD, znamená to, že bude vlastnit 0,01 tokenu BTC. To je vhodné zejména pro investory, kteří chtějí nakupovat kryptoměny s malým počátečním kapitálem. Jakmile je požadavek eToro splněn, tokeny se automaticky přidají do portfolia uživatele. Když si je navíc uživatel chce vybrat, může tak učinit během několika sekund. Kromě toho platforma nabízí samostatnou peněženku eToroX pro kryptoměny, kterou vám představíme později v článku.

Zásoby

Společnost eToro nabízí širokou škálu aktiv, která čítá přibližně 3 000 tokenů. Je důležité zmínit, že aktiva na všech trzích eToro jsou bez poplatků. Pokud hledáte, jaké akcie nakoupit, pomohou vám různé filtry na ovládacím panelu. Investoři mohou například vyhledávat akcie podle typu odvětví. eToro také uvádí, které akcie za posledních 24 hodin zaznamenaly největší cenové nárůsty a poklesy.

ETF

Burzovně obchodované fondy (ETF) jsou v posledních letech mezi drobnými investory stále oblíbenější – a to z dobrého důvodu. Poskytují snadný a přímý způsob, jak získat expozici vůči široké škále finančních aktiv, zahrnující komodity, dluhopisy, akcie a dokonce i nemovitosti. Obchodování s ETF je výhodnější než obchodování s podílovými fondy, protože se na ně nevztahují stejné poplatky za obchodování a nákladové poměry a zároveň je cenově dostupné, protože umožňuje otevírat a uzavírat pozice několikrát denně, jako je tomu u obchodování s akciemi. Náš průzkum eToro dospěl k závěru, že broker je silný také v sektoru ETF. Na platformě jsou k dispozici populární ETF nabízené společnostmi iShares, Vanguard a více než 250 dalšími. K dispozici je vše od indexu S&P 500 po dividendové akcie, drahé kovy a další. Minimální velikost obchodu s ETF na eToro je pouhých 10 dolarů bez ohledu na jeho cenu. eToro si neúčtuje poplatky za pozice v ETF.

Rozšíření expozice pomocí indexů

Indexy představují ideální způsob, jak investovat do celkového vývoje akciového trhu, přičemž můžete flexibilně řídit svou expozici podle vlastního uvážení. Do indexů nemůžete investovat přímo, ale můžete těžit z jejich cenových pohybů obchodováním s finančními produkty, které odrážejí jejich výkonnost, například s rozdílovými smlouvami (CFD). Na eToro je obchodování s indexy snadné a investoři mají možnost obchodovat s celou řadou hlavních akciových indexů.

Komodity/suroviny

V eToro je obchodování s komoditami snadné. Platforma eToro se snadno používá a umožňuje obchodníkům a investorům obchodovat s celou řadou komodit. Obchodovat s komoditami lze různými způsoby. Jedním z nejjednodušších způsobů jsou však rozdílové smlouvy (CFD). CFD jsou finanční nástroje, které obchodníkům a investorům nabízejí možnost profitovat z pohybu cen cenných papírů, aniž by podkladový cenný papír vlastnili.

Poplatky a provize eToro

Šíření v eToro

eToro používá široce uznávanou metodiku spreadů. Rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou aktiva se nazývá spread. eToro je v tomto ohledu vysoce konkurenceschopné ve srovnání s ostatními obchodními platformami. Při obchodování se všemi kryptoměnami dostupnými na platformě je spread pevný a činí 1 %

Obecné poplatky

 • Vklad kartou: bez poplatků
 • Nákup bitcoinu: 1% spread
 • Převod BTC do peněženky eToro: 0,5 %; minimální poplatek 1 USD; maximální poplatek 50 USD
 • Výběr: 5 USD
 • Poplatek po 12 měsících nečinnosti: 10 USD měsíčně

Platební metody na eToro

Vkládat můžete prostřednictvím různých elektronických peněženek, jako jsou PayPal, Skrill, Neteller, Webmoney a další. Aby bylo možné vkládat peníze pomocí elektronických peněženek, může být nutné nejprve provést vklad kartou. Bankovní převod je také možný, ale může trvat až týden nebo déle. Ostatní metody fungují okamžitě. K dispozici jsou tedy:

 • debetní a kreditní karta Visa nebo MasterCard
 • Paypal
 • Skrill
 • Neteller
 • Yandex
 • Webmoney

VISA MasterCard maestro PayPalSkrill Neteller

Hlavní výhodou je dostupnost služby PayPal pro vklady a výběry peněz. Tím se eToro odlišuje od většiny makléřů, kteří tuto možnost platby většinou nenabízejí.

Minimální výše vkladu

Minimální částka obchodu na eToro je 10 dolarů a minimální vklad je 50 USD, pokud je proveden prostřednictvím debetní karty nebo propojení s bankovním účtem. Společnost nabízí možnost investovat do zlomkových akcií, což znamená, že si můžete koupit zlomek akcie za jakoukoli částku vyšší než 10 dolarů.

Výběr z eToro: čas a poplatky

Doba výběru u eToro závisí na tom, jakou platební metodou si částku vyberete. Podle oficiálních stránek etoro.com se přibližná doba pro každou platební metodu liší. U debetních a kreditních karet je čekací doba až 10 dní. Maximální čekací doba je stejná i pro bankovní převody. Výběry na elektronické peněženky, jako je Paypal a Skrill, trvají až 2 dny. Naše zkušenosti však ukazují, že doba výběru je obvykle mnohem kratší. Zejména v případě karet Visa, MasterCard a elektronických peněženek. Poplatek za výběr z eToro je pevně stanoven a činí 5 USD.

Jak se mohu zaregistrovat na eToro?

Zaregistrujte se vyplněním jména a e-mailové adresy, výběrem hesla a kliknutím na tlačítko Vytvořit účet. Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení registrace. Po kliknutí na odkaz se přihlaste pomocí zadaného uživatelského jména a hesla a získejte přístup k platformě. Na obchodní platformě eToro je k dispozici také demo účet.

Ověření eToro

Doporučujeme, abyste svůj účet ověřili do 14 dnů. Všechny dokumenty, které potřebujete k úplnému ověření svého účtu, jsou:

 • Platný průkaz totožnosti (cestovní pas, občanský průkaz atd.)
 • Platný doklad o adrese (výpis z účtu, účty za služby)

etoro signup

Dokončení profilu etoro

Chcete-li zrušit limit vkladu, musíte nejprve zodpovědět několik otázek (jedná se o standardní postup pro všechny platformy a vaše osobní údaje jsou chráněny). Klikněte na tlačítko “Create Account” a postupujte podle pokynů.

Vklad peněz

Tlačítkem “Deposit Funds” se dostanete na seznam platebních metod dostupných na eToro. Bankovní převod může trvat několik dní, ale ostatní metody většinou fungují okamžitě. Zadejte částku, kterou chcete vložit (minimum je 50 USD), a poté transakci potvrďte.

разплащателни опции за купуване на криптовалута или акции чрез etoro

Nákup a obchodování s Bitcoinem nebo jinou kryptoměnou

Chcete-li nakoupit bitcoin, ethereum nebo jiná kryptoaktiva za peníze, které již máte na svém účtu, přejděte na “Trade Markets” a v nabídce “Crypto” vyberte požadovanou měnu. Poté vyberte možnost KOUPIT a zadejte počet jednotek bitcoinu, se kterými chcete obchodovat. Nakonec musíte stisknout tlačítko “Open Trade”.

бутон купуване на биткойн

Po absolvování těchto kroků se stanete součástí blockchainové komunity. Pokud se rozhodnete, že nastal ten správný čas, můžete svou pozici v požadovaném aktivu uzavřít a znovu otevřít. Na platformě můžete použít multiplikátor (pákový efekt) 2:1. Takže například při pozici 600 USD obchodujete částkou 1200 USD. U této možnosti se při zvýšení ceny potenciální zisky násobí x2. S tímto nástrojem však buďte velmi opatrní, protože když cena klesne, vaše ztráty se také vynásobí dvěma.

Jak převést kryptoměnu do peněženky?

Podporované kryptoměny si můžete z eToro převést do externí peněženky prostřednictvím eToro Money. Jedná se o mobilní aplikaci, kterou společnost eToro vyvinula a která je k dispozici pro zařízení se systémy iOS a Android. Vaše uživatelské jméno a heslo pro aplikaci eToro Money se bude shodovat s přihlašovacími údaji k účtu eToro. Jakmile si nainstalujete aplikaci eToro Money a přihlásíte se do ní, uvidíte v okně “Upravit obchod” příslušného obchodu v platformě eToro možnost převést kryptoobchody do své kryptopeněženky. * Na rozdíl od jiných platforem umožňuje eToro převod kryptoaktiv pouze jedním směrem. Veškerá aktiva, která převedete ze své peněženky na platformu eToro, nelze převést zpět. * Na převod z účtu do peněženky si musíte počkat 60 dní. Zpracování žádosti o převod může u eToro trvat až pět pracovních dnů.

Recenze peněženky eToroX

Společnost eToro se zavázala zpřístupnit investování všem. Jedním ze způsobů, jak toho chce společnost dosáhnout, je tokenizace všech aktiv, přičemž prvním krokem v tomto procesu jsou kryptoměny.

K tomu slouží peněženka eToroX, která uživatelům poskytuje bezpečné digitální místo pro ukládání kryptoměn.

Používání peněženky eToroX zahrnuje následující:

 • Převod kryptoměny, například bitcoinu, z obchodní platformy eToro
 • Odesílání a přijímání kryptoaktiv do jiných peněženek a z nich

Převod z jedné kryptoměny na jinou (např. BTC na ETH) Vezměte na vědomí: Peněženka eToro podporuje více než 120 různých kryptoměn a má funkci konverze v aplikaci, která dokáže zpracovat až 500 různých kombinací kryptoměn.

Mobilní aplikace

Aplikace eToro je k dispozici pro iOS a Android a získala většinou pozitivní recenze.

Ve kterých zemích můžete používat eToro?

Možná jste slyšeli, že eToro je v řadě zemí zakázáno. Společnost nemá povoleno otevírat obchodní účty pro investory z dlouhého seznamu zemí.

Mezi země, které se na webu eToro nemohou ani zaregistrovat, patří Kanada, Hongkong, Island, Portugalsko a Turecko.

Seznam zemí, ve kterých eToro působí:

Austrálie, Andorra, Angola, Argentina, Ázerbájdžán, Bangladéš, Bahrajn, Belize, Bolívie, Brazílie, Bulharsko, Ekvádor, Egypt, Eritrea, Estonsko, Guadeloupe, Gibraltar, Dánsko, Dominikánská republika, Gruzie, Indie, Irsko, Itálie, Španělsko, Vietnam, Německo, Chile, Kolumbie, Česká republika, Finsko, Francie, Maďarsko, Kazachstán, Keňa, Kuvajt, Madagaskar, Macao, Mexiko, Monako, Nizozemsko, Nový Zéland, Nigérie, Norsko, Omán, Polsko, Rumunsko, Rusko, Saúdská Arábie, Senegal, Slovensko, Švýcarsko, Thajsko, Ukrajina a Thajsko.

CopyTrader na eToro – co to je a může to být ziskové?

V naší recenzi eToro se podíváme na další zajímavý a inovativní nástroj, kterým si společnost získala popularitu – CopyTrader. Umožňuje uživatelům kopírovat obchody jiných úspěšných obchodníků.

Jak funguje funkce CopyTrader na eToro?

Nejlepší obchodníci se zkušenostmi na této platformě veřejně odhalují své obchodní metody a portfolio kryptoměn, akcií atd. předem, aby se od nich nováčci mohli učit.

Kopírování obchodů na eToro vám umožňuje kopírovat a automaticky obchodovat na základě pohybů ostatních obchodníků.

Funkce “CopyTrader” je k dispozici v nabídce, kde uvidíte seznam obchodníků a jejich roční historii zisků.

Vyberete investora, kterého chcete kopírovat, a jedním kliknutím můžete začít automaticky odrážet jeho pozice (s možností nastavit úroveň stop-loss). Tímto způsobem omezíte své potenciální ztráty.

Minimální částka pro kopírování uživatele je 200 dolarů a 500 000 dolarů. Současně lze kopírovat až 100 obchodníků. Uživatelé mají přístup k milionům portfolií obchodníků, statistikám a rizikovým skóre, i když nepoužívají CopyPortfolios.

Co je eToro Academy? Ať už jste úplný začátečník, zkušený investor nebo něco mezi tím, online obchodní akademie eToro vám pomůže prohloubit vaše znalosti trhů a rozvinout vaše investiční dovednosti.

 • Kurzy: rozšiřte si své znalosti o finančních trzích pomocí bezplatných virtuálních kurzů. Strategie a metody investování do akcií, ETF a dalších fondů
 • Videa: sbírka vzdělávacích videí, včetně návodů krok za krokem a zaznamenaných finančních webinářů
 • Webináře: naživo s odborníky eToro můžete získat podrobný pohled a analýzu globálních trhů, včetně nejnovějších trendů, nadcházejících událostí, které ovlivňují trh, a potenciálních investičních příležitostí
 • Podcasty: nejnovější finanční zprávy a odborné postřehy v zábavné a zábavné formě
 • Průvodci: pro ty, kteří chtějí proniknout hlouběji do různých investičních témat, jsou k dispozici profesionální průvodci eToro, kteří odpovídají na nejdůležitější otázky

Všimněte si, že Akademie eToro je v tuto chvíli k dispozici v angličtině.

Zákaznický servis eToro

Když kontaktujete brokera, ať už jste začínající investor nebo zkušený obchodník, budete hledat rychlý a skutečně vstřícný zákaznický servis. Tyto vlastnosti budou zase záviset na rozsahu dostupných kanálů a relevanci jejich reakcí. Abychom vám na první pohled pomohli pochopit, co byste měli od zákaznického servisu eToro očekávat, připravili jsme pro vás následující informace, které byste měli znát. Teoreticky je zákaznický servis eToro dostupný ve všech 21 jazycích, které webová a mobilní obchodní platforma nabízí. Zákaznickou službu jsme testovali pouze v angličtině, protože čeština zatím není k dispozici, ale očekává se, že bude. Zákaznický servis eToro můžete kontaktovat prostřednictvím webového ticketovacího systému. Když jsme ji testovali na několik základních otázek, obvykle jsme dostali odpovědi do 48 hodin. Na druhou stranu jsme od uživatelů obdrželi zpětnou vazbu, že společnosti eToro často trvá až 14 dní, než odpoví na složitější případy, což je podle našeho názoru extrémně dlouhá doba a v tomto ohledu nízká úroveň služeb. Živý chat je v současné době k dispozici pouze členům. Nejnižší úrovní členství v klubu eToro je stříbrná, které lze dosáhnout, pokud máte na účtu více než 5 000 USD.

Dostupné kanály služeb

Jednou z nejdůležitějších součástí dobře fungujícího zákaznického servisu je počet kanálů, kterými můžete požádat o pomoc. Čím více komunikačních platforem existuje, tím větší je pravděpodobnost, že vám někdo včas odpoví na vaše dotazy. Společnost eToro můžete kontaktovat následujícími způsoby:

 • e-mail

eToro není k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, proto na to myslete, než požádáte o pomoc s otázkou, která vyžaduje okamžitou odpověď.

Kvalita zákaznického servisu eToro

Kvalitu zákaznického servisu makléře určujeme na základě rychlosti odpovědi (např. pokud odpoví do několika minut, je to považováno za rychlé, ale pokud vás nechá dlouho čekat, je to považováno za špatnou rychlost odpovědi) a relevance odpovědi (tj. zda dobře rozumí tomu, na co se ptáte; zda na vaše otázky odpoví jasně, nebo nejednoznačně a potřebuje další vysvětlení).

Rychlost odezvy v eToro

společnost eToro odpoví na váš e-mail v krátké době, obvykle do jednoho dne.

Relevance odpovědi eToro

Prostřednictvím e-mailu vám eToro poskytne všechny potřebné odpovědi na vaše otázky a zašle vám zpět podrobné a jasné shrnutí.

předpisy a licence eToro

Licence Evropské unie

společnost eToro (Europe) Ltd. je regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry (CySEC) a je držitelem přeshraniční licence CySEC, která jí umožňuje nabízet své služby v členských státech Evropského hospodářského prostoru i mimo něj. společnost eToro (Europe) Ltd je registrována u De Nederlandsche Bank N.V. (DNB) jako poskytovatel kryptografických služeb. DNB dohlíží na dodržování zákona o prevenci praní špinavých peněz a financování terorismu a zákona o sankcích z roku 1977 společností eToro (Europe) Ltd. Společnost eToro (Europe) Ltd nepodléhá obezřetnostnímu dohledu ze strany DNB ani dohledu nad výkonem činnosti ze strany AFM. To znamená, že u kryptografických služeb neexistuje žádný dohled nad finančními požadavky nebo obchodními riziky a žádná zvláštní finanční ochrana uživatelů.

Britská licence

společnost eToro (UK) Ltd. je regulována Úřadem pro finanční etiku (FCA) a je držitelem přeshraniční licence od FCA, která jí umožňuje nabízet své služby v členských státech Evropského hospodářského prostoru (podrobný seznam zemí a povolení).

Licence USA

společnost eToro USA LLC je registrována u FinCEN jako společnost poskytující peněžní služby. společnost eToro USA Securities Inc je členem FINRA (www.finra.org) a SIPC (www.SIPC.org).

recenze eToro – je to správná volba?

Tato recenze eToro zjistila, že pro investory do kryptoměn, kteří chtějí odrážet pohyby seriózních obchodníků s kryptoměnami, je sociální investiční platforma eToro atraktivní nabídkou. S více než 70 kryptoměnami, které jsou k dispozici k nákupu, má eToro větší výběr než někteří jiní brokeři. Přidáním akcií a výběru ETF v roce 2022 se broker stává kompletnější volbou pro investory, kteří chtějí investovat do více aktiv. eToro je obchodní platforma forexového brokera, která poskytuje dvě hlavní výhody: sociální obchodování a možnost kopírování obchodníků. Statistiky a informace, které eToro poskytuje každému obchodníkovi, jsou zajímavé, ale byli bychom raději, kdyby byly transparentnější při zobrazování zůstatku a velikosti obchodu každého uživatele. Například zisk ve výši 10 USD lze považovat za 100% návratnost kapitálu ve výši pouhých 10 USD. eToro je vhodné pro tři typy uživatelů:

 • Zkušení obchodníci, kteří chtějí zpeněžit své dovednosti a získat následovníky
 • Začínající obchodníci, kteří chtějí kopírovat obchody úspěšných obchodníků
 • Investoři, kteří chtějí HODL-obchodovat s kryptoaktivy bez technických znalostí vlastního úložiště v hardwarové peněžence

Co si myslíte o eToro? Nyní, když znáte funkce, poplatky a specifika etoro, můžete je využít k tomu, abyste se rozhodli správně pro své potřeby. Pokud se v některé z těchto skupin nacházíte, pak by bylo dobré využít služeb eToro.

Jak hodnotíme platformy kryptoměn?

Komplexní proces hodnocení společnosti Bitcoin Capital hodnotí a řadí platformy a společnosti, které umožňují domácím zákazníkům nakupovat / prodávat kryptoměny nebo akcie.

Naším cílem je poskytnout nezávislé hodnocení poskytovatelů, které vám pomůže získat informace, na jejichž základě budete moci učinit správný a informovaný úsudek o tom, který z nich bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Shromažďujeme údaje přímo od dodavatelů prostřednictvím podrobných dotazníků a zároveň provádíme testy a pozorování dodavatelů z první ruky. Odpovědi na dotazník spolu s rozhovory s pracovníky dodavatele a praktickým výzkumem našich specialistů jsou základem našeho vlastního hodnotícího procesu, který hodnotí výkonnost každého dodavatele na základě více než 20 faktorů. Výsledkem je hodnocení hvězdičkami od špatné 1 po vynikající 10. Hodnocení jsou zaokrouhlena na nejbližší celé číslo.

eToro-Icon
Hybrid

Hodnocení BitZacit:

9.5/10

Maximální páka 2:1 CFD
Poplatky za podání žádosti Zdarma; minimální vklad 100 USD
Transakční poplatky Spread 0% akcie, 1% CFD
Licence FCA 7973792 + AFSL #491139 + CySEC 109/10,
Kryptoměny 43+ BTC-Coin-IconETH-Coin-IconMIOTA-IconBCH-IconRipple-IconDASH-IconADA-Coin-IconEOS-IconLTC-IconNEO-IconXLM-IconZEC-IconEthereum-Classic-IconBNB-Icon
Platební metody PayPal, debetní/kreditní karta, Skrill, Neteller, SEPA, UnionPay, Yandex, WebMoney
Počet uživatelů 25.000.000+

Zabezpečení


Výdaje


Snadné používání


Zákaznický servis


Otevřete si účet »

78 % soukromých účtů CFD prodělává.


** eToro je všestranná obchodní platforma, kde můžete investovat do kryptoměn a tradičních akcií a obchodovat s CFD. Je třeba mít na paměti, že CFD jsou složité nástroje a je s nimi spojeno vysoké riziko rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. 78 % účtů drobných investorů při obchodování s CFD u tohoto poskytovatele přichází o peníze. Musíte zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Minulý úspěch nemusí nutně znamenat budoucí úspěch. Uvedená historie obchodování se vztahuje k pěti nebo méně letům a nemusí být dostatečným podkladem pro vaše investiční rozhodnutí. Kopírování obchodování je služba poskytovaná společností eToro (Europe) Ltd., která je povolena a regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry. Investování do kryptoaktiv není v některých zemích EU a ve Spojeném království regulováno. Neexistuje žádná ochrana spotřebitele. Váš kapitál je ohrožen.

Marek Matoušek

Autor: Marek Matoušek

Marek Matoušek je šéfredaktorem portálu bitzacit.cz, jednoho z předních českých zdrojů informací o bitcoinu a technologii blockchain. Vytvořil nejcennější články na tomto webu. Marek se o bitcoinu a blockchainu poprvé dozvěděl již v roce 2016 a jejich revoluční potenciál ho nadchl a přispěl k jeho profesnímu zájmu o digitální měny a jejich základní technologie. Marek rád čte knihy o technologiích budoucnosti, zejména ty, které zkoumají dopady nových technologií na celou společnost.