Společnost eToro získává platformu pro správu portfolia Bullsheet

Sociální investiční síť eToro získala Bullsheet, poskytovatele nástrojů pro správu portfolia určených výhradně pro uživatele eToro. Portugalští bratranci Filipe Somer a João Ramalho Carlos se k platformě eToro připojili jako uživatelé v roce 2020. O dvanáct měsíců později spustili Bullsheet exkluzivně pro uživatele eToro. Bullsheet poskytuje nástroje pro správu portfolia, které uživatelům eToro umožňují analyzovat diverzifikaci jejich portfolií, a navíc sadu dalších nástrojů vyvinutých speciálně pro uživatele eToro.

Jak bude Bullsheet integrován do eToro?

  • V rámci svého závazku zlepšovat uživatelskou zkušenost pracuje eToro na integraci nabídky Bullsheet do platformy eToro a João a Filipe se připojili k týmu vývoje produktů eToro.
  • Podpoří cíl společnosti eToro integrovat zpětnou vazbu a požadavky uživatelů do nabídky produktů.
  • Funkce kalendáře je již v provozu a brzy bude zpřístupněna i nejoblíbenější funkce – možnost sledovat peněženku eToro mimo tržní hodiny.
  • Brzy bude také uvolněna pokročilá funkce “news”, která vytvoří personalizovaný kanál zpráv na základě aktiv ve vašem portfoliu eToro.

O společnosti Bullsheet

Zakladatelé Bulsheet a logo
foto: tech.eu

“Příběh Bullsheet je skvělým příkladem talentu a vášně globální komunity eToro. To je moudrost davů v praxi,” komentoval Yoni Asiya, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti eToro. “Věříme, že ve sdílených znalostech je síla a že když investujeme jako skupina, dosáhneme lepších výsledků a budeme společně úspěšnější. João a Filipe sdílejí tuto etiku.

Vytvořili Bullsheet, aby mohli sdílet nástroje, které vyvinuli jako uživatelé eToro, s ostatními uživateli. Jsme rádi, že je můžeme přivítat v týmu eToro, kde se budou významně podílet na našem pokračujícím vývoji produktů.” V rámci svého závazku zlepšovat uživatelskou zkušenost pracuje eToro na integraci nabídky Bullsheet do platformy eToro a Joao a Filipe se připojili k týmu vývoje produktů eToro. Podpoří cíl společnosti eToro integrovat zpětnou vazbu a požadavky uživatelů do nabídky produktů. Funkce kalendáře je již v provozu a brzy bude zpřístupněna i nejoblíbenější funkce – možnost sledovat peněženku eToro mimo tržní hodiny. Brzy bude také zpřístupněna vylepšená funkce “news”, která vytvoří vlastní informační kanál na základě aktiv ve vašem portfoliu eToro.

Filipe Sommer, spoluzakladatel Bullsheet, k tomu řekl: “Joao a já jsme se připojili k eToro, abychom se stali součástí komunity. Na platformě eToro nás zaujala spolupráce, včetně možnosti kopírovat ostatní investory. eToro nám dalo příležitost komunikovat s miliony investorů po celém světě. Všichni máme stejný cíl – chceme se dozvědět více o finančních trzích a společně se stát lepšími investory.” João Ramalho Carlos, spoluzakladatel společnosti Bullsheet, dodává: “Posláním společnosti eToro je poskytovat uživatelům nástroje, které potřebují k růstu svých znalostí a bohatství jako součást globální komunity. Jsme rádi, že se můžeme podílet na tom, aby si eToro udrželo pověst poskytovatele inovativních nástrojů, které pomáhají drobným investorům.”

O společnosti eToro

eToro je sociální investiční síť, která umožňuje lidem rozšiřovat své znalosti a bohatství v rámci globální komunity investorů. společnost eToro byla založena v roce 2007 s myšlenkou otevřít světové trhy tak, aby na nich mohl kdokoli snadno a transparentně obchodovat a investovat.

Dnes je eToro sociální sítí pro investování a globální komunitou více než 30 milionů registrovaných uživatelů, kteří sdílejí své investiční strategie, a kdokoli může sledovat přístupy těch nejúspěšnějších. Díky jednoduchosti platformy mohou uživatelé snadno nakupovat, držet a prodávat aktiva, sledovat své portfolio v reálném čase a provádět transakce, kdykoli chtějí.

Erika Martínková

Autor: Erika Martínková

Erika je autorkou technologických zpráv, která v této oblasti působí od roku 2014. V roce 2019 se začala zajímat o bitcoin a další kryptoměny jako nové technologie budoucnosti. Od té doby zúžila své zaměření na tvorbu zpravodajského obsahu o kryptoměnách a je známá především tím, že dokáže velmi rychle najít nejžhavější témata v oboru.

Leave a Comment