Jak Koupit Binance Coin? Nákup BNB –

Průvodce pro kupující


bnb menu logo

Tento článek vám pomůže investovat do kryptoměny Binance Coin (BNB).

Na výběr máte několik možností: minci Binance BNB můžete koupit na burze hodnot nebo s ní obchodovat na makléřské platformě.

Zjistěte, která možnost je pro vás nejlepší:

Přejít na Binance

Odmítnutí odpovědnosti: 78 % soukromých účtů CFD na kryptoměny prodělává.

Obsah

BNB coin icona

Úvod

Historie kryptoměny Binance coin (BNB)

bnb exchange valori o tramite un broker

ČÁST 1

Od brokera nebo z burzy?

come comprare bnb cfd

ČÁST 2

Nákup certifikátů BNB

come comprare bnb criptovaluta

ČÁST 3

Nákup kryptoměn Binance coin

technologia bnb

ČÁST 4

Proč je BNB dobrou investicí

storia dei prezzi bnb

ČÁST 5

BNB Coin a jeho historie cen

Poplatky za nákup a prodej BNB na kryptoburze

Vklad Zdarma
Nákup kryptoměn 1% spread
Převod BTC do peněženky etoro 0,5 %, minimální provize 1 USD, maximální provize 50 USD
Stažení $5
Poplatek po 12 měsících nečinnosti 10 USD měsíčně

Část 3

Jak koupit Binance coin (BNB) na burze Binance Exchange


Každý, kdo aktivně obchoduje s mincemi Binance a chce je používat, tak může učinit přímo na místní burze Binance. Token lze použít k mnoha účelům. Díky širokému výběru podporovaných obchodních možností si každý najde tu svou podle vkusu.

Aktivní uživatelé kryptoměnové burzy Binance velmi často využívají výhod jednoduchého a rychlého obchodování s BNB. Kryptoměny Binance lze nakupovat přímo v eurech – za předpokladu, že již byl proveden vklad. Vkládání probíhá stejně jako u všech ostatních kryptoměn v integrované spotové peněžence Binance. Registrace u Binance je bezplatná a snadná. Kromě fyzického držení tokenů umožňuje Binance obchodování ve formě futures kontraktů. Zaregistrujte se na Binance a kupte si BNB.

Část 4

Proč je BNB dobrou investicí

Cílem mnoha dalších kryptoměn je, aby se používaly všude jako platební prostředek s různým využitím. Proto se zamýšlené funkce a využití Binance Coin zpočátku zdají být poněkud omezené. V praxi ji lze použít pouze na platformě velké kryptoměnové burzy a mimo ni nemá žádné jiné využití. Omezené výhody poplatků, které jsou k dispozici pouze po dobu prvních čtyř let, snižují využívání mince.

Přesto se mnozí odborníci domnívají, že BNB je smysluplnou investicí do budoucna. Ale proč tomu tak je? Binance se brzy po svém založení v roce 2017 stala jednou z největších kryptoměnových burz na světě. Platforma, kterou vytvořil Changpeng Zhao, se kvůli regulacím v Číně přestěhovala na Maltu. Burza nabízí všechny hlavní směnné funkce a je aktivní v několika oblastech. Díky hluboké integraci s ekosystémem Binance je ideální volbou jako převodní měna pro mnoho portfoliových produktů. Velkou výhodou BNB je především rychlé zpracování transakcí díky vysoce efektivnímu řetězci Binance Smart Chain.

Mezi burzou a BNB proto existuje blízký vztah. Úspěch tokenu je přímo spojen s úspěchem platformy. Největší světová burza kryptoměn z hlediska objemu obchodů má finanční prostředky, aby mohla reagovat na jakýkoli trend na rozvíjejícím se trhu kryptoměn. Společnost Binance zatím pohotově reagovala na každý pokrok (ať už šlo o DeFi, DEX nebo futures) a to vždy správným způsobem ve správný čas.

Část 5

Předpovědi napovídající budoucnost BNB


Jak již bylo zmíněno, některé výhody BNB jsou trvalé a nebudou k dispozici po dlouhou dobu. Mnoho odborníků však vidí pro Binance Coin světlou budoucnost. Analytici očekávají, že do roku 2025 se ceny budou pohybovat mezi 252 a 890 dolary. Binance plánuje v nadcházejících letech více integrovat BNB do své platformy. Tímto způsobem bude zaručeno budoucí použití mince. Dalším důležitým faktorem je však pravidelné snižování zásoby mincí, které vede k automatickému zvyšování cen.

V současné době lze BNB obchodovat s více než 400 dalšími kryptoměnami, což z tokenu činí oblíbenou investiční možnost. Kromě toho se v poslední době rozvíjí zejména crowdfundingová platforma Binance Launchpad. Jedná se o jednu z nejdůležitějších oblastí použití BNB. Investoři zde mohou přímo s BNB investovat do začínajících podniků a podílet se na jejich úspěchu. Pokud se společnosti Binance podaří v budoucnu vytvořit další možnosti použití, nic nestojí v cestě dalšímu úspěchu Binance Coin. Investoři, kteří již dnes nakupují Binance Coin, se mohou podílet na úspěchu burzy i na budoucnosti tokenu BNB.

Část 6

Shrnutí: Měli byste si koupit Binance Coin (BNB)?


Binance Coin je kryptoměna přední kryptoměnové burzy Binance. Od svého vzniku v roce 2017 je mince nedílnou součástí ekosystému Binance. Prvních několik let poskytovala burza držitelům BNB slevu na všechny poplatky. Společnost Binance nyní plně integrovala svůj token do svého ekosystému. BNB byla původně vyvinuta jako token ERC-20, ale byla začleněna do inteligentního řetězce Binance a převedena do formátu BEP-20.

BNB se používá pro mnoho aplikací, ale mimo platformu Binance nemá žádné využití. Proto je existence a úspěch tokenu úzce spojena s rozvojem burzy. Binance je však jednou z největších a nejoblíbenějších burz ve světě kryptoměn. Pravidelné vyčerpávání tokenů navíc omezí polovinu zásob BNB, což povede k umělému nedostatku. Mnozí odborníci se domnívají, že nelze vyloučit výrazné zvýšení cen, a to jak v krátkodobém, tak v dlouhodobém horizontu.

Leave a Comment

Marek Matoušek

Autor: Marek Matoušek

Marek Matoušek je šéfredaktorem portálu bitzacit.cz, jednoho z předních českých zdrojů informací o bitcoinu a technologii blockchain. Vytvořil nejcennější články na tomto webu. Marek se o bitcoinu a blockchainu poprvé dozvěděl již v roce 2016 a jejich revoluční potenciál ho nadchl a přispěl k jeho profesnímu zájmu o digitální měny a jejich základní technologie. Marek rád čte knihy o technologiích budoucnosti, zejména ty, které zkoumají dopady nových technologií na celou společnost.